FAQ

Szybkie strzały, czyli najbardziej nurtującego was pytania z zakresu szkoleń, kursów i pakietów strzeleckich.

1. Jaki pakiet wybrać na początek?
Najczęściej wybieranymi pakietami są pakiety strzeleckie R1 oraz R2, dla początkujących strzelców rekomendujemy pakiet REKRUT (szczegóły dotyczące pakietu znajdziesz tutaj).

2. Ile czasu muszę zarezerwować, żeby skorzystać z pakietu strzeleckiego?
Zazwyczaj na wykorzystanie pakietu wystarczy 60 minut, jednak istotne jest, aby pamiętać, że czas uzależniony jest od umiejętności manualnych uczestników.

3. Ile trzeba mieć lat, aby móc postrzelać na strzelnicy?
Prawnie nie ma regulacji dotyczących minimalnego lub maksymalnego wieku aby skorzystać z usług strzelnicy. W ProGun Tac. przyjmujemy, że konieczne minimum to wiek 10 lat, kiedy to za zgodą i w obecności prawnego opiekuna możecie postrzelać w ramach wybranego pakietu lub kursu strzeleckiego.

4. W jakich godzinach można korzystać ze strzelnicy?
Strzelnica czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 15.00- 20.00, w weekendy 11.00-20.00. Są to godziny wejścia, jednak wybierając wieczorne godziny, czasem strzelamy nawet po godzinie 21.00.

5. Czy przed skorzystaniem ze strzelnicy, konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsc?
Rezerwacja miejsc jest niezbędna ze względu na konieczność zaplanowania czasu instruktorów oraz dyspozycji asortymentu broni. Rezerwacji dokonać możecie telefonicznie, drogą mailową lub za pośrednictwem naszych social mediów.

6. Czy osoba niepełnoletnia może wziąć udział w szkoleniu strzeleckim?
Nie, szkolenia i kursy strzeleckie przeznaczone są jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat. Osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z pakietów strzeleckich za zgodą i w obecności opiekuna prawnego.

7. Czy istnieje możliwość modyfikacji pakietów/ szkoleń strzeleckich?
Tak, wszystkie punkty naszej oferty strzeleckiej można indywidualnie modyfikować, po uprzednim omówieniu szczegółów z instruktorem.

8. Jakie są dostępne metody płatności w strzelnicy?
Wybrany pakiet/ kurs strzelecki możesz opłacić wcześniej przelewem lub gotówką bezpośrednio w strzelnicy. Na miejscu nie ma możliwości płatności kartą, jednak najbliższy bankomat znajduję się 30 metrów od naszej strzelnicy.

9. Czy na strzelnicy mogę postrzelać w własnej broni?
Jest taka możliwość, jednak prosimy o wcześniejszy kontakt w tej sprawie, w celu omówienia szczegółów i kwestii bezpieczeństwa.

10. Czy wejście na strzelnice jest płatne?
Tak, jednorazowa wejściówka jest w cenie 25 złotych.

11. Czy muszę mieć pozwolenie, żeby postrzelać na strzelnicy?
Nie, pozwolenie nie jest konieczne, jedyny wymóg to strzelanie pod okiem instruktora
strzeleckiego.