O nas

Jesteśmy pasjonatami strzelectwa, którzy przez wiele lat taktykę strzelecką przyswajali na poligonach i obiektach treningowych, m.in. w jednostkach takich jak GROM. Teraz jako ProGun Tac. swoją wiedzę przekazujemy podczas szkoleń strzeleckich, aby pasją do militariów zarażać kolejnych rekrutów.

Oddajemy ci do dyspozycji bogatą ofertę szkoleń i kursów strzeleckich, dostosowaną do poziomu zaawansowania twoich umiejętności. Pod czujnym okiem naszych instruktorów zgłębisz tajniki wielu dziedzin strzeleckich, a bogata kolekcja broni w naszej strzelnicy umożliwi ci poznanie wyposażenia strzelców z najróżniejszych zakątków świata.

Wyznajemy zasadę safety first, aby zapewnić ci komfort i bezpieczeństwo zarówno podczas kursów strzelania sportowego, jak i bojowego. A jeśli samo strzelanie to dla ciebie za mało to sprawdź się na jednym z naszych szkoleń taktycznych lub survivalowych.

Misja

Działalności strzelnicy ProGun Tac. przyświeca cel promowania strzelectwa jako angażującego hobby, dającego strzelcom dawkę ciekawej rozrywki, ale również uczącego szlachetnej i wciąż niedocenianej kultury broni.

Swoją wiedzą dzielimy się zarówno w formie profesjonalnych szkoleń strzeleckich, jak i poprzez militarne wydarzenia terenowe, które umożliwią ci wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyczny sposób. Na strzelnicy nauczysz się nie tylko jak korzystać z broni, ale również przyswoisz niezbędne zasady bezpieczeństwa B.L.O.S. oraz poznasz taktyki militarne stosowane do dziś w wielu jednostkach wojskowych. Strzelectwo to oryginalna, ale również wymagająca rozrywka, dlatego wspieramy cię na każdym etapie rozwoju twojej militarnej edukacji.

Instruktorzy

Nasz zespół składa się z wyspecjalizowanych instruktorów strzelania, którzy swoją wiedzę pozyskiwali przez wiele lat podczas czynnej służby w jednostkach takich jak GROM, Pułk Specjalny Komandosów czy w piechocie górskiej. Swoją wiedzę i umiejętności doskonalili również na uznanych międzynarodowych kursach strzeleckich takich jak Scout Sniper czy szkoleniach w European Security Academy. To eksperci z dziedziny militariów, których wszechstronna wiedza wzajemnie się uzupełnia, dając możliwość odbycia kursów i szkoleń z zakresu strzelectwa bojowego, sportowego, jak również szeroko rozumianej sztuki przetrwania (survivalu).

D.H Czarny

Służyłem w Piechocie Górskiej w Plutonie Rozpoznawczym, która była dobrą szkołą życia… i przetrwania. Swoje umiejętności rozwijałem również m.in. podczas kursu Scout Sniper Basic, prowadzonego przez polsko-amerykański zespół jednostek specjalnych. Pasjonuje mnie broń palna, którą od wielu lat kolekcjonuje, biorę czynny udział w zawodach strzelectwa sportowego, na których występuję również w charakterze sędziego klasy III.

Dziś jestem doświadczonym instruktorem w dziedzinie strzelectwa bojowego, sportowego i dynamicznego, a dodatkowo specjalizuję się również w szkoleniach z zakresu sztuki przetrwania (survivalu), zielonej taktyki wojskowej oraz użycia broni palnej.

Żwiru

Z militariami związany jestem od ponad 20 lat. Służyłem jako operator w zespołach bojowych Jednostki Wojskowej Grom oraz w I Pułku Specjalnym Komandosów. Brałem udział w zagranicznych misjach bojowych. Bogate doświadczenie zawodowe dało mi możliwość bycia instruktorem i sędzią strzelectwa sportowego klasy III, do dziś biorę również czynny udział w zawodach sportowych.

Aktualnie specjalizuję się w szeroko rozumianej „bojówce”, survivalu, czarnej, zielonej i czerwonej taktyce wojskowej. 

Szczepan "mnich"

Strzelaniem pasjonuje się od 15 roku życia, przez 6 lat doskonaliłem się samodzielnie na kursach zakresu ochrony VIP oraz pracując w krajach wysokiego ryzyka. W wieku 21 lat wstąpiłem w szeregi Narodowych Sił Rezerwowych, jednak nie widząc potencjału rozwojowego, zrezygnowałem nie kończąc kursu podstawowego. Następnie zostałem instruktorem strzelectwa w European Security Academy, a po półtorej roku pracy dołączyłem do zespołu na strzelnicy ProGun Tac.

Chociaż sprawnie posługuję się różnymi rodzajami broni, moją specjalnością jest broń krótka. Posiadam też bogate doświadczenie jako instruktor strzelectwa sportowego.